1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в середньому: 5 из 5)
Як я купив надувний шезлонг ламзак і пошкодував

Як я купив надувний шезлонг ламзак і пошкодував

10.06.2018 0 By whois

Я дуже люблю літо. А ще люблю вибратись на природу. От і спала мені на думку ідея купити надувний шезлонг. Ще його називають Lamzac. Зупинився я на фірмі AirLips. З того приводу що сайт в них був якийсь добрий. І реклама з відео класна. На перший погляд здається що мати такий Lamzac це саме щастя. Він і простий і транспорті. І легко надувається, навіть без насосу. Взагалі супер річ. Чи це так було насправді як в рекламі? Далі я напишу свій відгук про Lamzac і тоді можна буде побачити що все не є так класно як здається. Але про все по-порядку…

Нова покупка Lamzac AirLips.

Після довгих обдумувань, і аналізу різних надувних шезлонгів, я зупинився саме на цій фірмі. У продавця я випитав походження. Надувні ламзаки робляться в Китаї. Я вирішив саме на цьому наголосити, тому що бачив записи на інтернет магазинах які продають такий товар. І там пишуть дуже часто що це оригінальна технологія із США. І тому він коштує 100$. Але ще пишуть що якби він коштував 75$ або менше то це вже не оригінал а Китай. Насправді все Китай. Така моя думка. Адже я купував це в офіційному магазині. І до речі купував за 55$. Вважаю що це недоречно опиратись на ціну, говорячи про якість товару. Типу якщо ціна більше 100$ то це оригінал. А якщо менше 80$ то це вже не оригінал. Насправді коли ціна 100$ то продавець заробляє більшу маржу. А коли ціна менше 80$ тоді продавець заробляє менше. І товар це однаковий.

Ну добре, сильно я щось затримався на ціні. Я вважаю що і китайці можуть робити нормальні якісні речі. От і машини bmw зараз китайці роблять 🙂 І нічого.

Тому Lamzac китайський чи не китайський. Мені без різниці. Вирішив купувати. Мені ж головне щоб він функції свої виконував добре. А де він вироблений, мене мало хвилює.

Перше надування

Відразу скажу що це не було так просто як в рекламі чи на відеороликах. Добре виходить надути тільки при сильному вітрі. Якщо ж вітру немає, тоді треба буде покрутитись і поскакати з ламзаком. Спорт я люблю, тому це не буде досить великий мінус. Якщо беремо Lamzac на природу, а можливо навіть на озеро. Тобто в те місце, де вітер може сильно розігнатись, тоді в нас не буде проблем з надуванням.

Я ж у свою чергу надував у себе на балконі. Балкон в мене достатньо великий. Поскакав я з цим чудо шезлонгом. І набридло скакати 🙂 В голову прийшла блискуча ідея. Гамак можна надути за допомогою пилососа. Просто потрібно поставити пилосос всередину ламзака і після того як всередині набереться достатня кількість повітря, його можна виймати і закривати. Чи то краще сказати “закручувати” ламзак.

Скільки часу у мене не було проблем

Спочатку в мене не було нагоди вибратись в ліс. Тому я використовував Lamzac вдома. Спочатку все було дуже круто. Друзі казали, що прикольна штука. І кожен хотів посидіти, спробувати, як це сидиться на ламзаку. Тому перші враження однозначно позитивні.

Крім цього я два рази їздив у парк. Надував ламзак там десь на 30-40 хвилин.

lamzac-ручка

Перші проблеми

Яким же було моє здивування коли я почав помічати що повітря якось швидко сходить з балону. Невже я проколов нову річ. Почав дивитись детальніше і відразу побачив, що плівка перетерлась в тому місці де я закручую ламзак. “Як таке може бути” – подумав я. Ламзак має бути підсилений з того боку. Принаймні я так вважав. Думав що він може пробитись якщо покласи на щось гостре. Але ні в якому разі після 10 складань і розкладань. Я не розгубився, але з гарантією теж гратись не хотів. Взяв просто скотч і заклеїв те місце.
На жаль в мене і навіть зараз ламзак спускає повітря через якийсь час. Треба нього постійно підкачувати.
Ось фотографії де знаходяться пошкодження і відклеєння.
Lamzac-дірка
Чи дійсно для пошиття одного Lamzaca використовують близько 6 метрів тканини?

Я думаю що це правда, так як він є дуже великим. проте якщо під рукою у вас немає пилососа то у повний розмір ви все одно не надуєте Lamzac.

Lamzac-відгук

Висновок про надувні шезлонги lamzak

Як на мене Lamzak це дуже трендова штука. Хтось показав на фото, що це круто і всі швидко побігли купувати. Чи він практичний? Для мене ні. Можна купити щоб погратись. Але потім він буде лежати і припадати пилюкою вдома.

Саме так я маю зараз. Lamzac лежить і покривається пилом.

ламзак-розірвана-сумка

А чи мав хтось досвід з Lamzac-ами? Якщо так то напишіть в коментах.